Ślubowanie adwokackie w Krakowie

Niezmiernie miło Nam poinformować, że w dniu 22 czerwca 2018 roku, w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Pan Paweł Żurek złożył ślubowanie adwokackie. Tym samym wstąpił w poczet adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Serdecznie gratulujemy Mecenasowi Pawłowi Żurkowi. Życzymy również dalszych sukcesów na drodze zawodowej.

adwokat Paweł Żurek

Konkurs Krasomówczy Krakowskiej Izby Adwokackiej

Konkurs Krasomówczy – wyróżnienie dla aplikanta adwokackiego Pawła Żurka. Jak co roku, w Krakowskiej Izbie Adwokackiej odbył się konkurs krasomówczy. Aplikanci adwokaccy musieli zmierzyć się z przygotowanymi kazusami, a następnie wcielając się w rolę obrońców, oskarżycieli posiłkowych i pełnomocników prezentowali mowy końcowe, dając popis swoich umiejętności oratorskich. Bardzo miło nam poinformować, że pracownik kancelarii Aplikant … Czytaj dalej Konkurs Krasomówczy Krakowskiej Izby Adwokackiej

Zgromadzenie Krakowskiej Izby Adwokackiej

Podziękowania od Pana Dziekana Pawła Gierasa dla Adwokat Olgi Maciejewskiej. Kilka dni temu Adwokat Olga Maciejewska aktywnie uczestniczyła w corocznym Zgromadzeniu Krakowskiej Izby Adwokackiej. Do kancelarii zaś wpłynęły podziękowania kierowane przez Pana Dziekana Pawła Gierasa za pomoc w organizacji Zgromadzenia. My natomiast dziękujemy za okazane po raz kolejny zaufanie.

Detektyw w rozwodzie.

Detektyw w rozwodzie. Ostatnio kilku moich klientów dość żywo zainteresowało się możliwością wynajęcia prywatnego detektywa dla celów sprawdzenia wierności małżonka (a raczej jego niewierności) i wykorzystania tak zdobytych materiałów dla celów postępowania rozwodowego.  Czy detektyw w rozwodzie jest przydatny? Ze swojej strony mogę napisać, że wykorzystanie „materiałów operacyjnych” jest coraz częściej stosowane w sprawach rozwodowych … Czytaj dalej Detektyw w rozwodzie.